napastnik Leo
Dołączył/a: listopad 2011
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
stelios23 a gdzie twoim zdaniem powinien znajdowac sie ronadldo dla mnie to on jest slaby zawodzi na calej lini w waznych mecza, dobrze ze w ogole sie zalapal !
0
zbieram minusy prosze sie nie krempowac i minusowac!!!!!!!!!!!!
0
Pep sprowadz Neymara do Barcy to bedzie cudowny zawodnik jak przejdzie do barcy to bedzie poprostu geniusz zobaczycie wszyscy !!!!!
0
a tak nawiasem to fajnie by bylo jak by dani alves wspolpracowal z neymarem tak jak z messim to by bylo cos pieknego
0
ja mysle ze neymar przydalby sie naszej druzynie on jest naprawde dobrym zawodnikiem jescze ze 2 lata i bedzie super . I pamietajmy jak on sie wypowiada o barcelonie on jest dla mnie spoko i chcialbym zeby gral u nas . Pep sprowadz go do barcy!!!!!!!!
0
mam pytanie po co neymarowi ten plaster na nosie ??
0
Tvp 1 ahahah jest!!!!!!!!!!!!!!!!!
0
Mam nadzieje ze to bedzie piekny mecz nie to co real prezentuje ... Mam nadzieje ze Santos stac na cos wiecej niz real !!!!!!!!!! Visca el Barca. Villa czekamy na ciebie :)
0
Szykuje sie piekny mecz!!!!!!
0
ja do ciebie nic nie mam N2O ale nie lubie przemadzania sie pozdro
0
N2O a ty kim jestes zeby tu wszytskich ustawiac do pionu nie masz do tego zadnego prawa
0
napewno na eurosport 2 bedzie?
0
Nikogo nie kupować Villa wroci jeszcze i to w wielkim stylu bedzie strzelal nam bramki az milo wierze w to z calego serca . Villa czekamy !!!!
0
aż mi łza poplynela kurde szkoda Go strasznie
0
nie rozumiem czemu moj komentarz zostal tak oceniony nie rozumiem was w ogole przeciez to oczywiste ze barca jutro wygra ja to wiem i wy takze!!
0
zagraja na 50% i wygraja to jest oczywiste
0
dla mnie to ten marcelo to jest totalne DNO. za kogo on sie uwaza boze
0
te zdjecie z artykulu jest kozackie!!!!!!!11
0
Wierzylismy nie zawiedli kochamy ich to my prawdziwi kibice brawo Guardiola brawo caly team!!!!!!!!!!!!!!!!!
0
to co ze jest faworytem na boisku sie wszystko okaze
0
0,7 dla tego pana
0
ja mysle ze Leo dzis cos ustrzelil i nie da szans casilasowi
0
dokładnie za alexisa fabregas i bedzie super
0
Ja tez wierze w barcelone bardzo calym sercem i mysle ze pokaza piekno futbolu !!!!!!
0
heheh bład jest nie wazny wazne aby chlopaki wygrali mecz i przede wszystkim grali swoja bajeczna pilke . Wspanialy klub
0
ten rok należał do Messiego bezapelacyjnie numer jeden na świecie
0
ja chce zeby gral cuenca!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
0
manita moze nie az tak ale 3:0 to spokojnie :p
0
No to kolejne trofeum dla nas!!! :)
0
Villa dziś po meczu pijemy tak jak sie umawialismy pamietaj !!!! ahhaah 3:0 dla Nas